Scroll to top

MONTÁŽE

VODOINŠTALÁCIE

Pri vodoinštaláciách používame potrubie Alpex-duo Frankische, tvarovky a ventily HERZ, odpadové potrubie HT, izolácie armaflex AC.

ÚSTREDNÉ VYKUROVANIE

Pri ústrednom vykurovaní používame potrubie WIELAND-SANCO, tvarovky Viega, ventily HERZ, podlahový systém Gabotherm, radiátory a kotle podľa požiadaviek zákazníka (radiátory: KORAD, PURMO, Stelrad, Delonghi a iné, kotle: Wolf, Viessmann, Vailant, Immergas, Baxi, Geminox, Buderus, Protherm a iné), izolácie armaflex AC, prípadne Tubolit alebo Mirelon. Po dokončení ústredného kúrenia chemicky prečistíme potrubné rozvody, systém napustíme upravenou vodou a zabezpečíme odborné uvedenie do prevádzky.
Tiež montujeme kotle na tuhé palivá – uhlie, drevo a pelety, tepelné čerpadlá a rekuperačné jednotky.

ustredne-vykurovanie

PLYNOINŠTALÁCIE

Realizujeme plynoinštalácie vonkajších rozvodov z materiálov PE – HD SDR 11, tvarovky Geopress, vnútrajšok Cu WIELAND-SANCO, tvarovky Viega.
Samozrejmosťou je odovzdanie plynoinštalácie s revíznou správou.
Médium: zemný plyn, propán – bután.

CHEMICKÉ ČISTENIE POTRUBNÝCH SYSTÉMOV

Uskutočňujeme chemické čistenie potrubných systémov, ktoré je vhodné pri každej výmene kotla, pri starších systémoch podlahového a radiátorového vykurovania, ako aj pri novom systéme pred napustením vody. Vodu napúšťame cez katexové alebo demineralizačné zariadenie podľa typu kotla a chemicky ju upravíme. Samozrejmosťou je meranie hodnoty Ph.
Taktiež čistíme potrubné rozvody najmä chladiacej vody v priemyselných halách a zároveň vieme doporučiť chemickú úpravu na dopúšťanie vody, ktorá zamedzí tvorbu kalov a vznik baktérií v potrubí.

SOLÁRNE SYSTÉMY

Solárne systémy realizujeme prevažne značky TWI Sun Wing T4, je to tradičný český výrobca

solarne-panely

CHLADIACA VODA

Realizujeme potrubné rozvody k vstrekovacím lisom z materiálu oceľ a CPVC NIBCO.

ROZVODY POŽIARNEJ VODY

Potrubné rozvody požiarnej vody realizujeme prevažne z materiálu Zn.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.